
OPATIJA, stan A4 u luksuznoj novogradnji na prvom katu.
Stan netto površine stana i pripadaka 66.16 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaonice, ostave, sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na veliku terasu (18.27 m2) s koje se pruža otvoren pogled na more te mu kao sporedni dio pripada spremište i 1 garažno parkirno mjesto u podrumu što sveukupno iznosi 82.50 m2 brutto površine.
PEARL RESIDENCES OPATIJA
Neposredno pored samog mora u blizini grada Opatije na građevinskom zemljištu odakle se pruža jedinstven pogled na cjelokupni Kvarnerski zaljev i ACI marinu IČIĆI nastaje projekat ekskluzivnog stanovanja „Pearl Residences Opatija".
Predviđena stambena građevina svojom modernom arhitekturom prati trenutne trendove i pridonosi važnosti same zgrade i lokacije na kojoj nastaje i formirajući pri tome unikatnu, prepoznatljivu i prirodi prilagođenu strukturu.
Objekt se sastoji od četiri nadzemne etaže – prizemlja, prvog i drugog kata, te potkrovlja s krovnom terasom u kojem je smješteno ukupno deset prostranih luksuznih stanova visokog standarda i opremljenosti, kao i njihovi prateći sadržaji.
U etaži prizemlja i podruma su također predviđena spremišta za svaku stambenu jedinicu.
Svi stanovi su orijentirani prema moru sa fascinantnim pogledom na ACI Marinu Ičići te imaju mnogo sunčeve svjetlosti.
Stambeni objekt ima u podrumu na raspolaganju ukupno šesnaest parkirnih garažnih mjesta iz koje etaže se s liftom dolazi direktno na etažu svakog stana, grijanje će biti izvedeno dizalicama topline ( manji stanovi sustav feincoileri s podnim grijanjem u kupaonicama dok će veći stanovi imati uz feincoilere podno grijanje u cijelom stanu)
U zgradi se nalazi Penthouse kojemu pripada velika terasa s vlastitim bazenom sa sunčalištem i prostorom za druženje smješteni na krovnoj terasi, koja pruža izuzetno atraktivan panoramski pogled na more i osjećaj slobode.
Isto tako većim stanovima u prizemlju te stanovima na drugom katu pripada velika pripadajuća okućnica s vlastitim bazenom.
Prilaz zgradi je postojeći, neposredan sa glavne ulice Maršala Tita.
Svi važniji sadržaji za stanovanje smješteni su od projekta 100 do 500 m – dućan, vrtić, škola, dom zdravlja, sportski tereni, kafići, restorani, ACI Marina te sam centar grada Opatije.
Ujedino, projekt je udaljen od mora 20 m, kao i od prve gradske plaže i šetnice lungomare.
EKSLUZIVNO SAMO KOD NAS U PONUDI!!!
Za sve informacije slobodno kontaktirajte naše agente na broj +385(99)320-0008